Citroen Jumpy Çıkma Parça

Ünlü Fransız araba markası Citroen in beğenilen ticari araçlarından Jumpy, ilk olarak 2010 yılındda piyasaya sürülmüştür. Önden çekiş, itiş gücüne sahip 4 kapılı ve 8 koltuklu bir ticari araç olan Jumpy, insan taşımacılığından çok yük taşımacılığında kullanılmaktadır. Hem ticari hem kişisel olarak kullanılan araçlardan olan Citroen Jumpy çıkma parça hizmeti ile Merdan Oto bünyesinde de yerini almıştır.

Hafif ticari araçlar arasında önemli bir yere sahip olan Jumpy, yaklaşık 845 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Sürücü kullanımı için de oldukça ideal olan Jumpy, hem büyük işletmeler hem küçük işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Şehir içinde kısa mesafelerde yük taşımacılığı için kullanılabilen bu araçlar, şehirler arası uzun mesafelerde de güvenle kullanılabilir. Kalabalık ailelerin uzun seyahatleri için de oldukça ideal olan Jumpy, 2011 yılında yenilenip farklı teknik özellikler ile yeniden piyasaya sürülmüştür. Sonrasında bir daha yenileme gelmeyen araç modeli, buna rağmen en son çıkan hafif ticari araçlar ile benzer özelliklere sahiptir. Ticari olarak kullanıldığı da her hangi bir sorun olması ve kullanılamayacak hale gelmesinde acil olarak araçların tamir edilmesi ve yeniden kullanıma başlanması gerekir. Bu durumlarda yedek parça olmadığı zamanlarda kullanıcılar büyük zarara uğrar. Bu sorunların ortaya çıkmaması için yedek parça yerine ikinci el parça olarak da bilenen çıkma parçalar ile aracın tamiri yapılabilir.

Firmamız, Citroen Jumpy çıkma parça hizmeti ile her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır. Aracınızda her hangi bir sorun olduğunda bizimle iletişime geçip sorunuzu kısa sürede çözebilir, orjinal parçalar ile aracınızın tamirini yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız olan jumpy çıkma parçasını arama bölümünde ulaşabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)