Hakkımızda

2014 yılında faaliyet hayatına başlayan Merdan Oto, önemli otomobil markalarının çıkma parçalarının satışını yapmaktadır. Dünyaca ünlü otomobil markaları; Renault, Citroen, Iveco, Peugeot ve Fiat ın en çok tercih edilen ticari araçlarının çıkma parçalarını en kaliteli şekilde müşterilerine sunan Merdan Oto, alanında uzman ekibi ile her zaman yardıma ihtiyacı olanların yanındadır.

Bir daha kullanılamayacak duruma gelen araçları, sahipleri ya da sigorta şirketlerinden satın aldıktan sonra özele parçalayıp işe yarayan, sağlam parçalarının temizliğini yaptıktan sonra satışa sunan firmamız, Ankara'nın en büyük oto sanayilerinden biri olan Yıldız Sanayi Sitesi nde yer almaktadır. Fransız ve İtalyan estetiği ile tasarlanan, kullanışlı, dayanıklı hafif ticari araçların tüm çıkma parçalarının satış için hazır beklediği firmamız, müşteri memnuniyeti çalışmaları ile rakiplerini bir adım geride bırakmaktadır.

Hurdaya çıkmış araçlardan alınan kullanılabilir durumdaki otomobil parçalarının temizlik, bakım ve onarım aşamalarını itina ile yapıp garantili olarak satışa bunan Merdan Oto, çıkma parça sektörünün köklü firmaları olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Siz de otomobiliniz için çıkma parça ihtiyacınız olduğunda firmamız ile iletişime geçebilir, ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz. Merdan Oto, kaliteli ve tasarruflu hizmet almak isteyen herkes için Türkiye'nin başkentinde hizmetinizde!